Postgraduální kurz Akademie FRM 2018 - Brno: přihláška na celý kurz PRO LÉKÁRNÍKY

Postgraduální kurz Akademie FRM 2018 - Brno: přihláška na celý kurz PRO LÉKÁRNÍKY

Akademie FRM je postgraduální kurz - série seminářů, určených především lékařům, se zaměřením na integraci poznatků z fyziologické regulační medicíny do různých lékařských oborů. Na všech seminářích, které probíhají v Brně, přednášejí zahraniční specialisté (překlad zajištěn). Kurz jako celek je cenově zvýhodněn. Přinášíme program a přihlášku na kompletní kurz PRO LÉKÁRNÍKY.

Elektronická přihláška:
Termín akce:
 

Účastník:
 

Přidávání dalších účastníků do přihlášky již není v souvislosti se spuštěním e-learningového modulu možné.
Každý účastník obdrží na zadaný osobní mail své přihlašovací údaje, které jsou unikátní pouze pro něj samotného a může je využít jak pro přihlašování na semináře tak i na e-learning.

Pokud jste u nás již objednávali, stačí se přihlásit pod svým účtem a nemusíte znovu vyplňovat údaje

Fakturační údaje

 
 
 
 
 
 

Ze zasílání obchodních sdělení je možné se odhlásit v rámci každé obdržené e-mailové zprávy.


Počet přihlášených účastníků: 1

Cena při platbě předem: 1000 (1 x 1000 = 1000)


Částku 1000 zašlete na účet číslo: 5005480106/4000

Tento elektronický formulář je určen pro přihlášení na celý kurz Akademie FRM 2018. Pokud se chcete hlásit pouze na jednotlivý seminář Akademie 2018, použijte k tomu určenou speciální elektronickou přihlášku.

.

Váš variabilní symbol: Obdržíte po odeslání formuláře Tento variabilní symbol je nutno uvést při platbě.
Pokud nebude uveden, bude objednávka považována za neplatnou.

Odesláním registrace/přihlášky uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas společnosti Edukafarm s.r.o. se zpracováním výše vyplněných osobních a jiných údajů za účelem čerpání služeb nabízených portálem EDUKAFARM.cz (semináře, e-learning a zasílání odborných informací) na dobu neurčitou.

Termíny a program:

Čtvrtek 15.3.2018    Geriatrie a metabolický syndrom                                          Prof. Ivo Bianchi, Itálie

Čtvrtek 19.4.2018    Onkologie                                                                              Dr. Ivano Ferri, Itálie

Čtvrtek 14.6.2018    FRM v léčbě imunitních onemocnění                                   Prof. Leonello Milani, Itálie

Čtvrtek 13.9.2018   Syndrom vyhoření, hypofertilita, onemocnění štítné žlázy     Dr. Simonetta Marucci, Itálie

Březnový seminář povede prof. Ivo Bianchi z Verony. Zaměří se na oblast geriatrické péče a metabolického syndromu. Prof. Bianchi se bude zabývat především chorobami, typickými pro seniorský věk, jako je hypertenze, kognitivní poruchy, metabolický syndrom, osteoporóza, benigní hyperplazie prostaty či zácpa. Zaměří se i na možnost ovlivnit neurovegetativní stav pacienta a funkce vylučovacích orgánů, resp. detoxikaci organismu. Prof. Bianchi se bude baývat i celkovým konceptem a specifiky moderní péče o pacienty v seniorském věku. (Pozvánka ke stažení zde.)

Dubnový seminář povede klinický onkolog Dr. Ivano Ferri Hammamberg, který se zaměří na problematiku zánětu z pohledu regulačních procesů a na potřeby onkologického pacienta; bude se věnovat bioregulačním mechanismům zánětu a jeho chronobiologii, vlivu eliminace xenobiotik na zánětlivý proces, roli extracelulární matrix v zánětlivém procesu. Dr. Ferri se zabývá ve své praxi i imunologickými aspekty terapie onkologických pacientů, mj. také možnostmi zvýšit kvalitu života těchto pacientů pomocí komplementárních přístupů. Seminář navazuje na onkologický seminář v roce 2016 a bude zaměřen hlavně na konkrétní kazuistiky a podpůrné léčebné protokoly.

Červnový seminář povede prof. Leonello Milani, přední odborník v oblasti fyziologické regulační medicíny. Tématem budou například autoimunitní onemocnění a infekční choroby. Autoimunitní onemocnění budou presentovány z pohledu poruch osy psycho-neuro-endokrinno-imunitní a budou presentovány možnosti terapeutických zásahů pomocí nízkých dávek cytokinů, hormonů a neuropeptidů, růstových faktorů u onemocnění jako je revmatoidní artritida, diabetes mellitus, roztroušená skleróza, psoriáza, systémový lupus erythematodes, Hashimotova struma, Sjogrenův syndrom, Graves-Basedowa nemoc a další.

Zářijový seminář povede italská endokrinoložka Dr. Simonetta Marucci s tématem onemocnění hormonálního systému. Dr. Marucci se zaměří například na syndrom vyhoření, hypofertilitu, onemocnění štítné žlázy a další endokrinně podmíněné choroby a uvede možnosti jejich ovlivnění.


Místo konání všech seminářů: Brno, Hotel Holidy Inn.

Časový rozvrh: semináře se konají vždy ve čtvrtek od 16 do 20 hodin.

Registrační poplatek za celý kurz: 1000 Kč (zvýhodněná cena). Registrační poplatek zahrnuje: sborník s prezentacemi autorů přednášek, občerstvení (oběd). Účastníci celého cyklu obdrží na závěr certifikát Akademie FRM. Certifikát bude udělen po vypracování závěrečné práce (tří kazuistik z vlastní praxe).

Pozvánka je ke stažení zde.

Pro další informace kontaktujte prosím sekretariát Edukafarmu (tel. 224252435, e-mail: edukafarm@edukafarm.cz).

Určeno pro: lékárníky

Možnosti přihlášení:

  1. Elektronická přihláška
  2. E-mail: seminar@edukafarm.cz
  3. Telefon: 224 252 435
  4. Fax: 222 516 048
  5. Poštou: EDUKAFARM, s. r. o., V Areálu 1243, 252 42 Jesenice u Prahy